Studio estetyki aut
14430
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14430,page-parent,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Auto Detailing

Estetyką i pielęgnacją aut zajmujemy się od 15 lat. Nieustannie dążymy do perfekcji i najwyższej jakości usług, oferując klientom profesjonalny auto detailing. Stale pogłębiamy naszą wiedzę branżową oraz wprowadzamy nowoczesne techniki, dzięki którym nasza praca staje się coraz doskonalsza.

 

Przywracamy salonowy wygląd autom używanym, regenerujemy lakiery i odnawiamy wnętrza. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług, od typowych zabiegów codziennej pielęgnacji aut po rozwiązania dla najbardziej wymagających.

USŁUGI

Jeśli Twoje auto utraciło blask, a chcesz by wyglądało jak nowe, to dobrze trafiłeś! Doprowadzimy Twoje auto do nienagannego stanu, zarówno od strony wnętrza jak i lakieru. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla właścicieli aut nowych, jak i używanych. W ramach naszych usług proponujemy m.in. korektę lakieru, zabezpieczanie lakieru, renowację lakieru, usuwanie rys oraz ochronę woskiem lub powłokami ceramicznymi. Kosmetyka samochodowa obejmuje także czyszczenie, renowację skór i pranie tapicerki. Renowacja oraz zabezpieczenia samochodów w naszej firmie dokonywane są przez samych profesjonalistów z wieloletnim stażem. Dzięki czemu możemy zapewnić każdemu Klientowi obsługę na najwyższym poziomie. Priorytetem dla nas jest wysoka jakość świadczonych usług. Powierzając nam swoje auto możesz być pewny, że zrobimy wszystko, aby zaskoczyć Cię w jak najbardziej pozytywny sposób.

korekta lakieru

powłoki ceramiczne

pranie tapicerki

Lampy i reflektory

renowacja skór

pozostałe usługi