Usługa ta przygotowana została dla aut nowych lub takich, których lakier jest w wyjątkowo dobrej kondycji. Tam gdzie lakier nie jest w idealnym stanie wymagana jest korekta lakieru. Technologia kwarcowa jest przełomem w dziedzinie zabezpieczeń, chroni przed kwaśnym deszczem, owadami oraz zarysowaniami. Efekt końcowy jest zdumiewający. Idealnie gładka powierzchnia, pozwala cieszyć się nam pięknym blaskiem i lustrzanym odbiciem lakieru.

Powłoka kwarcowa nie jest woskiem naturalnym ani syntetycznym. W ciągu 12 godzin po aplikacji zamienia się z płynu w żel, a z żelu w twarde, kwarcowe ciało stałe. W przeciwieństwie do innych zabezpieczeń które chronią przed działalnością warunków atmosferycznych, UV itp, Cquartz chroni również w pewnym stopniu przed RYSOWANIEM SIĘ lakieru. Ponieważ jest trwałą, nieorganiczną powłoką o grubości max. 0,5 mikrona jest również niewrażliwy na APC, chemię do mycia auta, alkohol.

Zabezpiecza przed:

– zarysowaniami lakieru nawet do 50%

– kwaśnym deszczem

– ptasimi odchodami

– osadem ulicznym

– solą drogową

– odbarwieniami od szkodliwego promieniowania UV

– chemią zasadową stosowaną na myjniach

– odporny na wysokie temperatury

powłoka kwarcowa

Powłoka zawiera ceramiczne nano-cząsteczki, które tworzą niezwykle twardą warstwę ochronną. Wytwarza oszałamiający efekt ochronny przeciw rysowaniu powierzchni, który utrzymuje się znacznie dłużej niż inne konwencjonalne środki ochrony. Dzięki swoim właściwościom hydrofobowym dba i chroni powłokę lakierniczą twojego auta. Poza tym utrudnia przyleganie brudu do powierzchni, pozostawiając ją czystą jak nigdy dotąd. Dodatkowo zawiera szklane nano-włókna, które nadają niezwykle głęboki i piękny połysk, który powoduje zwiększenie odbijania światła i chroni przed szkodliwym promieniowanie UV.

powłoka kwarcowa

Nie da się go usunąć przy pomocy wody, środków zasadowych czy też innych detergentów lub pod wpływem działania na powierzchnię wysokim ciśnieniem. Zastosowanie powłoki znacznie ułatwi codzienny proces pielęgnacji pojazdu oraz utrzyma go w idealnym stanie.

Polecamy zabezpieczenie kwarcowe do nowych samochodów oraz używanych. W przypadku aut używanych zaleca się przeprowadzenie pełnej renowacji, a następnie jego zabezpieczenie.

Stosujemy powłoki kwarcowe takich firm jak: CarPro, 4Nano, Q technic

Prezentacja video działania powłoki kwarcowej:


Samochód zastępczy na czas wykonania usługiSamochód zastępczy i Detailing w Autoparadise